Школярі і вихованці Скалатської ДЮСШ «Колос» розпочали тиждень із активної участі в щорічному Європейському тижні спорту, що проходить 23-30 вересня у всіх країнах Європи.
Розпочався захід із знайомства юних спортсменів з представниками Тернопільського осередку НОК України. Підтримати дітей на свято спорту завітали директор спортивної школи, член виконкому місцевого осередку НОК - Володимир Олексійович Лесів та тренер школи Юрій Чуба.
Від наймолодших до старших, усі учасники заходу з запалом відповідали на питання вікторини та пізнавали разом історію спортивної України та Тернопільщини.
Після чого, юні спортсмени розподілились на команди і зіграли дружні матчі у футбол.
На завершення заходу усі учасники отримали сувеніри та медалі від Національного Олімпійського Комітету України, та зробили традиційне фото на памʼять.
Подорожуємо спортивною Тернопільщиною разом!
Коментарі
Поділіться думкою. Усі поля обов'язкові.