У четвер зранку учні четвертих класів Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 мали чудову нагоду познайомитися з представницями Тернопільського осередку Національного олімпійського комітету України.
Дівчата розповіли дітям про виступи українських спортсменів на Олімпіаді у Парижі цього року, та запитали чи є у дітей кумири у видах спорту якими вони займаються, провели цікаву спортивну вікторину, а також в рамках проєкту “Do Like Olympians” організували активну розминку, яка допомогла учням зарядитися енергією на весь день.
Усі учасники отримали сувеніри від НОК України на згадку про зустріч, а на завершення зробили спільне фото та фото у стрибку, яке є візитною карткою проекту та збереже теплі спогади про цей спортивний ранок!
Коментарі
Поділіться думкою. Усі поля обов'язкові.