У рамках святкування Європейського тижня спорту в Кременецькому лісотехнічному коледжі було організовано урочисте відкриття змагань серед студентів.
Для створення особливої атмосфери та надихаючого початку на захід було запрошено відомого випускника закладу — олімпійця, члена Комісії Атлетів НОК України, члена виконкому НОК України в Тернопільській області, а також капітана національної збірної команди з санного спорту Андрія Мандзія.
Спираючись на свої спортивні досягненням та багаторічний досвід, Андрій Мандзій провів для студентів олімпійський урок, під час якого поділився цікавою інформацією про спорт, командну роботу та досягнення успіху. Також, він організував активну руханку, яка об’єднала студентів у єдину спортивну спільноту, наповнивши захід енергією та запалом.
Коментарі
Поділіться думкою. Усі поля обов'язкові.