Сьогодні, на Водній Арені у Тернополі зібралися шанувальники веслування на байдарках і каное, щоб завершити сезон проходженням довгої дистанції.
Спортсмени змагалися на дистанціях 10000м., 7000м., та 3000м.
Учасниками стали як дорослі 2006 р.н. і старше, так і наймолодші - 2014 р.н.
Саме для наймолодшої категорії ці змагання були символічним початком їх веслувального шляху.
Учасники мали можливість поспілкуватися із дорослими спортсменами, адже старші колеги, з якими вони тренуються щодня, є для них прикладом для наслідування і мотивацією до перемог, щоб у майбутньому мати честь представляти державу на іграх Олімпіади.
Головний суддя змагань - Гикавий Володимир Панасович розповів найменшим веслувальникам про досягнення українських веслувальників у Парижі цього року, зокрема наголосив на перспективності жіночого каное, адже там вже другу Олімпіаду поспіль Людмила Лузан та Анастасія Рибачок здобувають срібло.
Усі молодші учасники отримали разом із нагородами сувеніри від НОК України.
Традиційне фото на памʼять із всіма учасниками змагань
Коментарі
Поділіться думкою. Усі поля обов'язкові.