Представниці Тернопільського осередку НОК України завітали в с. Петриків, до учнів Петриківської гімназії щоб разом весело і активно провести час, обговорити досягнення українських спортсменів на іграх ХХХІІІ Олімпіади.
Учні з цікавістю відповідали на запитання вікторини, підтримували своїх друзів та вразили дівчат своєю згуртованістю.
У другій частині уроку стипендіатка відділення Валерія Демчук - КМС із дзюдо та самбо провела для школярів майстер-клас де показала базові прийоми боротьби.
Дівчата і хлопці з захопленням відпрацьовували нові навички в парах.
На святі також було відзначено подякою Великоберезовицької селищної ради, вчителя гімназії - Кармелюка Володимира, за активний розвиток спорту у громаді.
Привітав учнів і Ігор Бронецький - начальник відділу молоді, спорту, сімʼї та туризму Великоберезовицької Селищної Ради.
Усі учні зробили традиційне фото на памʼять та отримали сувеніри від НОК України.
Коментарі
Поділіться думкою. Усі поля обов'язкові.