Вчора, у селі Підгородне зібрались спортсмени, тренери та шанувальники біатлону.
У заході взяли участь вихованці Обласної ДЮСШ з біатлону, спортсмени Чортківського, Кременчуцького, Тернопільського районів. Також, на свято спорту завітала і команда з міста Луцьк.
Від наймолодших до юніорів юні біатлоністи приймали участь у забігах на 700 метрів та змагалися у стрільбі.
Діти продемонстрували неабияку завзятість, концентрацію та майстерність не дивлячись на юний вік.
До спортсменів завітала олімпійська чемпіонка Олена Білосюк (Підгрушна).
Усі охочі мали змогу поспілкуватися з титулованою спортсменкою, зробити фото на памʼять та потримати в руках справжню олімпійську медаль. Спілкування з чемпіонкою, яка починала свій шлях також у рідному місті є чудовою мотивацією продовжувати приносити перемоги та прославляти рідний край.
Підтримувала своїх вихованців також Світлана Крикончук - пʼятиразова чемпіонка світу з літнього біатлону.
Також учасники події могли познайомитися із справжніми снайперами ЗСУ та ознайомитися із технічною частиною передової зброї захисників України!
На свято завітали:
Андрій Анатолійович Човган - начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів ТМР;
Віталій Михайлович Ігнатенко - перший заступник голови місцевого осередку НОК України в Тернопільській області;
Андрій Володимирович Огнистий - член виконкому місцевого осередку НОК України в Тернопільській області.
Учасники олімпійського уроку були нагороджені медалями та сертифікатами від Тернопільського осередку НОК України.
Коментарі
Поділіться думкою. Усі поля обов'язкові.