Меню
Місцевий осередок громадської організації "Національний олімпійський комітет України" в Тернопільській області створений в грудні 1997 року.

#OLYMPICLAB на честь відродження художньої гімнастики у Тернополі!

#OLYMPICLAB на честь відродження художньої гімнастики у Тернополі!
#OLYMPICLAB на честь відродження художньої гімнастики у Тернополі!
#OLYMPICLAB на честь відродження художньої гімнастики у Тернополі!

Представниці Тернопільського осередку НОК України разом із проектом #OLYMPICLAB на тему «Олімпійські та людські цінності» познайомилися із Олександрою Любінською та Лілією Павлятенко. 
Засновниця Олександра та тренер Лілія переїхали в Тернопіль із Запоріжжя та з вересня 2024 року запрошують на тренування дівчат віком від 3 до 5 років. 
В складі школи є досвідчені тренери та хореографи. Варто зазначити, що старші вихованці школи - які також переїхали до Тернополя внаслідок вторгнення країни агресора отримали змогу займатися улюбленою справою у новому місті. 
Спортсмени займаються в ТСШ №3 та ТЗОШ №4.

Відбулось також і знайомство з маленькими але вмілими та старанними гімнастками. Дівчатка продемонстрували свої вміння на килимі та отримали сувеніри від НОК України.

Тернопільщина розквітає новими талантами та амбітними тренерами!

Традиційно завершився захід фото на памʼять.

Коментарі

Поділіться думкою. Усі поля обов'язкові.

7816

Схожі матеріали