Перед початком канікул, учні Козівського ліцею ім. Володимира Герети разом із своєю наставницею - Оксана Юрків підвели підсумки навчального і спортивного року взявши участь у #OlympicLab - «Олімпійські та людські цінності».
Учні пʼятого класу весело та корисно провели час взявши участь у естафетах, настільних іграх та рухливих іграх.
Усі учасники отримали сувеніри від Національного Олімпійського Комітету України.
Завдяки активним та натхненним наставникам Олімпійський рух на Тернопільщині знаходить шлях до юних сердець.
Коментарі
Поділіться думкою. Усі поля обов'язкові.