У пʼятницю в КДЮСШ №2 відбувся захід в рамках проєкту OlympicLab за напрямком «Гендерна рівність». Це стало чудовою можливістю для молодих спортсменів і спортсменок поспілкуватися на важливу тему рівності у спорті.
Тренер-викладач Віталій Гнатишин поділився своїм баченням щодо гендерної рівності у дзюдо. Він зазначив, що стереотип про те, що цей вид боротьби не личить дівчатам, вже давно спростований практикою.
Після цього представниці Тернопільського осередку НОК України поспілкувалися з юними дзюдоїстами, обговорюючи цінності олімпізму, та провели традиційну Олімпійську вікторину, яка завжди викликає інтерес і захоплення в учасників.
На заході панувала атмосфера радості, яскравих емоцій та святкового настрою.
Наприкінці учасники отримали пам’ятні сувеніри від НОК України, а також зробили спільне фото, яке нагадуватиме про цей чудовий день.
OlympicLab продовжує надихати молодь досягати вершин у спорті та житті!
Коментарі
Поділіться думкою. Усі поля обов'язкові.