Меню
Місцевий осередок громадської організації "Національний олімпійський комітет України" в Тернопільській області створений в грудні 1997 року.

Передноворічний OlympicLab: маленьке свято для юних дзюдоїстів Тернополя

Передноворічний OlympicLab: маленьке свято для юних дзюдоїстів Тернополя

У пʼятницю в КДЮСШ №2 відбувся захід в рамках проєкту OlympicLab за напрямком «Гендерна рівність». Це стало чудовою можливістю для молодих спортсменів і спортсменок поспілкуватися на важливу тему рівності у спорті.

Тренер-викладач Віталій Гнатишин поділився своїм баченням щодо гендерної рівності у дзюдо. Він зазначив, що стереотип про те, що цей вид боротьби не личить дівчатам, вже давно спростований практикою.

Після цього представниці Тернопільського осередку НОК України поспілкувалися з юними дзюдоїстами, обговорюючи цінності олімпізму, та провели традиційну Олімпійську вікторину, яка завжди викликає інтерес і захоплення в учасників.

На заході панувала атмосфера радості, яскравих емоцій та святкового настрою.

Наприкінці учасники отримали пам’ятні сувеніри від НОК України, а також зробили спільне фото, яке нагадуватиме про цей чудовий день.

OlympicLab продовжує надихати молодь досягати вершин у спорті та житті!

Коментарі

Поділіться думкою. Усі поля обов'язкові.

4922

Схожі матеріали